1 procent
zobacz >>>

Spotkanie z Pracodawcą w ramach Giełd Pracy organizowanych przez Agencję Zatrudnienia

4 września 2012 r. odbyło się spotkanie z Pracodawcą. Spotkanie odbyło się w Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi. Na spotkanie został zaproszony Pracodawca współpracujący z Agencją Zatrudnienia oraz uczestnik projektu pn. „Praca szyta na miarę”.

Oferta pracy została złożona przez Firmę Ochrona Mienia „Pewność” Sp. z o.o. Pracodawca poszukiwał pracownik na stanowisko pracownik ochrony.

Pracodawca wyraził także chęć dalszej współpracy z Agencją Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi przy kolejnych rekrutacjach.

Decyzje dotyczące zatrudnienia wybranych kandydatów poznamy w najbliższych dniach.

W imieniu zespołu Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi serdecznie dziękujemy za udział w Giełdach Pracy, liczymy na dalszą współpracę.


Spotkanie z Pracodawcą w ramach Giełd Pracy organizowanych przez Agencję Zatrudnienia Spotkanie z Pracodawcą w ramach Giełd Pracy organizowanych przez Agencję Zatrudnienia Spotkanie z Pracodawcą w ramach Giełd Pracy organizowanych przez Agencję Zatrudnienia Spotkanie z Pracodawcą w ramach Giełd Pracy organizowanych przez Agencję Zatrudnienia Spotkanie z Pracodawcą w ramach Giełd Pracy organizowanych przez Agencję Zatrudnienia

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18604076, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON