1 procent
zobacz >>>

Warsztaty Edukacyjne w ramach projektu "Droga do Samodzielności"

W dniach 19.06.2012, 21.06.2012, 25.06.2012 r. w Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w ramach projektu pn. „ Droga do samodzielności”, odbyły się warsztaty edukacyjne.

Zajęcia trwały  trzy dni. Widoczne było podwyższenie motywacji do działania, wyrażonej przez aktywny udział Uczestników.

Celem zajęć było zdobywanie informacji z zakresu funkcjonowania instytucjonalnych form pomocy, tj.:

Formą aktywną było utworzenie ankiety, której celem była pomoc w zdobyciu wiedzy praktycznej z zakresu funkcjonowania wyżej wymienionych instytucji. Uczestnicy mieli za zadanie przeprowadzić wizyty w instytucjach, w których  uzyskali niezbędne informacje.

Warsztaty Edukacyjne w ramach projektu "Droga do Samodzielności" Warsztaty Edukacyjne w ramach projektu "Droga do Samodzielności" Warsztaty Edukacyjne w ramach projektu "Droga do Samodzielności" Warsztaty Edukacyjne w ramach projektu "Droga do Samodzielności" Warsztaty Edukacyjne w ramach projektu "Droga do Samodzielności" Warsztaty Edukacyjne w ramach projektu "Droga do Samodzielności" Warsztaty Edukacyjne w ramach projektu "Droga do Samodzielności" Warsztaty Edukacyjne w ramach projektu "Droga do Samodzielności" Warsztaty Edukacyjne w ramach projektu "Droga do Samodzielności" Warsztaty Edukacyjne w ramach projektu "Droga do Samodzielności"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 21.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18476310, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON