1 procent
zobacz >>>

Rozpoczęcie szkolenia z zakresu Grafiki komputerowej

Dnia 4 lipca 2012 roku rozpoczęło się szkolenie zawodowe pn. „Grafika komputerowa” organizowane w siedzibie Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w ramach projektu „„E-learning przyjazny osobom niepełnosprawnym”. Na szkolenie zostało zakwalifikowanych 10 osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Grupa będzie odbywała szkolenie przez okres 2,5 miesiąca.  Szkolenie komputerowe obejmuje 200 godzin w tym 120 godzina zajęć stacjonarnych i 80 godzin zdalnych. Uczestnicy podczas zajęć zapoznają się z obsługą programów graficznych: Adobe Photoshop, , CorelDraw oraz Adobe Flash.

Uczestnicy szkolenia mają możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych, co może zwiększyć ich szanse na rynku pracy.

Wszystkim uczestnikom szkolenia życzymy powodzenia.

Rozpoczęcie szkolenia z zakresu Grafiki komputerowej Rozpoczęcie szkolenia z zakresu Grafiki komputerowej Rozpoczęcie szkolenia z zakresu Grafiki komputerowej Rozpoczęcie szkolenia z zakresu Grafiki komputerowej Rozpoczęcie szkolenia z zakresu Grafiki komputerowej Rozpoczęcie szkolenia z zakresu Grafiki komputerowej

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 05.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18299753, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON