1 procent
zobacz >>>

Rozpoczęcie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL"

Dnia 05.06.2012r,  rozpoczęło się szkolenie zawodowe z  zakresu „Umiejętności informatycznych  na poziomie ECDL” organizowane w siedzibie Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w ramach projektu „Droga do samodzielności”. Na szkolenie zostało zakwalifikowanych 10 osób niepełnosprawnych. Uczestnicy kursu zapoznali się z salą,
w której będą prowadzone zajęcia, wybrali swoje miejsca, w których będą się wgłębiać
w tajniki informatyki. Pani Katarzyna Majcherek, która jest prowadzącą, rozpoczęła zajęcia od omówienia zasad współpracy oraz przedstawienia programu.

Szkolenie komputerowe składa się z 7 modułów, każdy moduł kończy się egzaminem ECDL- łącznie 7 egzaminów, w tym 1 teoretyczny i 6 praktycznych. W ramach szkolenia realizowane będą następujące zagadnienia:

 

Uczestnicy dzięki szkoleniu będą mieli możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. W ten sposób podniosą także swoje szanse na zdobycie interesującej pracy
na otwartym rynku pracy. Wszystkim uczestnikom szkolenia życzymy powodzenia.

Rozpoczęcie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Rozpoczęcie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Rozpoczęcie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Rozpoczęcie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Rozpoczęcie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Rozpoczęcie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 05.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18297246, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON