1 procent
zobacz >>>

"Świadomie do celu" - VIII Targi Pracy i Edukacji w Puławach

W dniu 21.03.2012 r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi uczestniczyła w VIII Targach Pracy i Edukacji zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Puławach.

Hasło przewodnie tegorocznych Targów brzmiało ”Świadomie do celu”, które miało wpłynąć na zwiększenie wiedzy i świadomości osób na temat rynku pracy – jego realiów, wymagań, sposobów poruszania się po nim.

Celem targów jest pomoc osobom bezrobotnym, poszukującym pracy, w znalezieniu zatrudnienia oraz pracodawcom w pozyskaniu pracowników o poszukiwanych kwalifikacjach zawodowych.

Dla pracodawców i szukających pracy jest to doskonała okazja do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, bezpośredniej rekrutacji i zaprezentowania oczekiwań wobec kandydatów, oraz promocji własnej firmy. To także wygoda dla osób poszukujących zatrudnienia, bo
w jednym miejscu mają możliwość przeprowadzenia kilku wstępnych rozmów
z pracodawcami. Targi są okazją także do kontaktu szkół z pracodawcami. Chodzi
o zdiagnozowanie potrzeb rynku, aby proces edukacyjny spełniał oczekiwania pracodawców, bo tylko wtedy absolwenci szkół mogą znaleźć pracę.

Na targach oferty pracy przedstawiły firm z branż przemysłowych, budowlanych gastronomii, reklamy i służb mundurowych. Były także dostępne oferty pracy za granicą i dla osób niepełnosprawnych. W hali MOSiR można było zapoznać się z ofertami pracy zarówno
w małych, rodzinnych firmach, jak i w gigantach takich jak:

Poszukiwały one doradcy klienta, doradcy handlowego, kierownika stoiska, sprzedawcy-kasjera i pracownika produkcyjnego.

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi przedstawiła oferty pracy, wolontariatu, szkoleń i staży skierowane do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Agencję Zatrudnienia reprezentowały: Agnieszka Daras i Ewelina Choina.

"Świadomie do celu" - VIII Targi Pracy i Edukacji w Puławach "Świadomie do celu" - VIII Targi Pracy i Edukacji w Puławach "Świadomie do celu" - VIII Targi Pracy i Edukacji w Puławach "Świadomie do celu" - VIII Targi Pracy i Edukacji w Puławach "Świadomie do celu" - VIII Targi Pracy i Edukacji w Puławach "Świadomie do celu" - VIII Targi Pracy i Edukacji w Puławach "Świadomie do celu" - VIII Targi Pracy i Edukacji w Puławach "Świadomie do celu" - VIII Targi Pracy i Edukacji w Puławach

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18306517, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON