1 procent
zobacz >>>

Giełdy Pracy w Agencji Zatrudnienia w dniu 15 grudnia 2011 r.

W dniu 15 rudnia  2011 r. w siedzibie Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi odbyły się Giełdy Pracy, na które zostali zaproszeni Beneficjenci Agencji Zatrudnienia oraz Pracodawcy współpracujący z Agencją.

Zadaniem Giełd Pracy jest przełamanie bierności zawodowej osób niepełnosprawnych, a także zniesienie stereotypów społecznych, przede wszystkim poprzez przekonanie pracodawców do zatrudniania osób niepełnosprawnych. Agencja Zatrudnienia w ramach realizowanych projektów prowadzi doradztwo zawodowe, poradnictwo w zakresie rozwoju i rehabilitacji zawodowych, poradnictwo z zakresu prawa i psychologii dla swoich Klientów. Giełdy Pracy są w tym zakresie narzędziem aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych na rynku pracy województwa lubelskiego. Dzięki nim Klienci Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi podjęli pracę w różnych zawodach. Nasi Pośrednicy pracy aktywnie współpracują z firmami zainteresowanymi zatrudnianiem osób niepełnosprawnych, pozyskując nowe oferty pracy.

Ofertę pracy złożyła firmy:

W Giełdzie Pracy wzięło udział 14 osób. Pracodawca po zapoznaniu się z dokumentami aplikacyjnymi przeprowadził z kandydatami rozmowy kwalifikacyjne. Wstępnie Pracodawcy wyrazili chęć zatrudnienia wybranych osób.

Mamy nadzieję, że zorganizowane przez Agencję Zatrudnienia Giełdy Pracy zaowocują podpisanymi umowami o pracę. Serdecznie dziękujemy za udział w Giełdach Pracy, liczymy na dalszą współpracę.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy!

Giełdy Pracy w Agencji Zatrudnienia w dniu 15 grudnia 2011 r. Giełdy Pracy w Agencji Zatrudnienia w dniu 15 grudnia 2011 r. Giełdy Pracy w Agencji Zatrudnienia w dniu 15 grudnia 2011 r.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.09.2019r.
Stronę odwiedzono 17963616, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON