1 procent
zobacz >>>

Rozpoczęcie szkolenia zawodowego w ramach projektu pn. "Praca ze wspomaganiem"

 

W dniu 25.11.2016r. rozpoczęło się szkolenie zawodowe pn. „Pracownik administracyjno-biurowy z elementami kadr i płac”. Szkolenie zostało zorganizowane w ramach projektu pn. „Praca ze wspomaganiem” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Grupa 10 osób uczestniczy w szkoleniu do końca stycznia 2017r. Szkolenie prowadzone jest przez Ośrodek Kształcenia Ustawicznego Fundacji Fuga Mundi w Lublinie.

Tematyka szkolenia dostosowana jest do aktualnych potrzeb rynku pracy i oczekiwań pracodawców poszukujących przyszłych pracowników. Uczestnicy szkoleni są z zakresu:

Uczestnicy szkolenia mają możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych, nabycia nowych umiejętności co w znaczny sposób może zwiększyć ich szanse na rynku pracy.

Wszystkim Uczestnikom szkolenia życzymy powodzenia.

 

Rozpoczęcie szkolenia zawodowego w ramach projektu pn. "Praca ze wspomaganiem" Rozpoczęcie szkolenia zawodowego w ramach projektu pn. "Praca ze wspomaganiem" Rozpoczęcie szkolenia zawodowego w ramach projektu pn. "Praca ze wspomaganiem"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 08.03.2018r.
Stronę odwiedzono 15913964, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON